Спілка Українських Підприємців

Розміру вашого бізнесу, але не впливає на якість наданих послуг від СУП. Руслан Соболь , голова Асоціації власників малого та середнього бізнесу. 27 листопада Спілка українських підприємців (СУП), асоціації-учасники Української Ради Бізнесу (УРБ) та Національної платформи МСБ прийняли рішення щодо об’єднання зусиль напередодні виборів. 7 лютого Національна бізнес-коаліція у прес-центрі “Українські новини” презентувала кандидатам на посаду Президента України ТОП-10 пріоритетів для економічного зростання, спрямовані на покращення бізнес-клімату в країні. Реєструйтеся за посиланням, аби першими отримувати матеріали про успішні світові практики, підкріплені рекомендаціями та інструментам для зміцнення потенціалу МСП та зростання власного бізнесу. Зв’язуйтесь з нами за будь яких питань, ідей та побажань у зручний для вас спосіб.

асоціація підприємців

Начальник ОДПІ Ігор Кочервей принагідно зазначив, що працівники податкової інспекції також не можуть залишитись осторонь підтримки нашої армії, а тому прийняли рішення перерахувати одноденний заробіток на потреби Збройних Сил України. Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди 0532.ua за умови розміщення в тексті обов’язкового fonddopomoga.org.ua посилання на 0532.ua – Сайт міста Полтави. Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом. Оцінка ймовірності дефолту юридичної особи виключно на даних з відкритих джерел.

Дані Державної Судової Адміністрації України (дсау) Та Інших Органів Судової Влади/судів

Професійна менеджерка організацій, фінансистка, експертка з реінтеграції. Керівниця кількох проєктів з питань реінтеграції ветеранів, в минулому – виконавча директорка ГО “Донбас СОС” Долучалася до розробки стратегічних документів та нормативної бази у сфері подолання наслідків війни. Leadscanner.com.ua не несе відповідальності за повноту і достовірність відомостей і даних, а також зведених аналітичних даних, що містяться на даному сайті. Для прийняття рішень, користуйтеся даними лише з офіційних державних реєстрів. Додатково перевіряйте вказану інформацію.

Асоціація Підприємців

Публічність Можливість публічно заявити про проблеми бізнесу та консолідувати зусилля своїх колег задля їх вирішення. Запровадження сучасного трудового права, заснованого на свободі трудового договору, спрощення адміністрування податків та звітності, спрощення документального оформлення працівника, зменшення штрафних санкцій за порушення трудового законодавства. “Саме бізнес, який сплачує податки до держбюджету, створює робочі місця в країні, повинен формувати порядок денний для влади. Щоб бути почутим, бізнес повинен звучати об’єднано і виступати з єдиними пріоритетами”, – виконавчий директор СУП Катерина Глазкова. Стратегію Асоціації було сформовано за результатами оцінки потреб ветеранів-підприємців – саме спираючись на їх запит заплановано подальшу роботу.

Громадська організація “Всеукраїнське об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу “Фортеця”. В рамках проекту для підприємців розроблена серія анімаційних матеріалів та інфографік, в яких зібрані успішні практики світових та національних бізнес-асоціацій. Матеріали стануть так званим путівником для підприємців, котрі хочуть розвивати власний бізнес. Цикл відео має на меті популяризувати ідею бізнес-об’єднань та ознайомити із можливостями, котрі вони пропонують підприємцям. Водночас анімаційні матеріали пропонують набір ефективних інструментів, каналів та ресурсів для їх реалізації.

Carrito de compra